VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI - Řídicí jednotky od 8/2005 do 7/2010, 1968 ccm, 125 kW, 170 hp, BMR, CBBB, limuzína
| pro OE číslo | 04L907282 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3C-7-128 659 |
|---|
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Konstrukční rok do | 11/2005 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 04L 907 282 |
| pro OE číslo | 04L907282 |
| pro OE číslo | 04L907282B |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet válců | 4 |
| Počet válců | 8 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +85 °C |
Dostupnost