RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK03, JK04, JK1C, JK1G, JK1J, JK1K) - Řídicí jednotky od 1/2006, 1995 ccm, 127 kW, 173 hp, M9R 760, M9R 761, M9R 762, M9R 763, M9R 812, M9R 815, M9R 859, velkoprostorová limuzína
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 12655A2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet válců | 4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1Z0941641B |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Hmotnost [kg] | 0,144 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Typ světla | D1S (doutnavka) |
| Design světla | xenon |
| Typ povolení | jen pro použití v terénu |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| určeno pro typ vozidla | terénní vůz |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost