NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.6 - Řídicí jednotky od 2/2007 do 12/2013, 1598 ccm, 84 kW, 114 hp, HR16DE, SUV
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 12674A2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Rok výroby od | 01/2010 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1Z0941641B |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Hmotnost [kg] | 0,144 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Typ světla | D1S (doutnavka) |
| Design světla | xenon |
| Typ povolení | jen pro použití v terénu |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| určeno pro typ vozidla | terénní vůz |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost