ROVER 400 II (XW) 418 TD - Řídicí jednotky od 9/1991 do 4/1995, 1769 ccm, 65 kW, 88 hp, XUD 7TE, limuzína
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
|---|---|
| Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | AD 250028 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | WD 250029 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | YD 471063 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | YD 471064 |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1992 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | AD 712591 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 74 mm |
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 64 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,136 kg |
| Počet válců | 4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet válců | 4 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
Dostupnost