VW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI - Řídicí jednotky od 8/2010 do 12/2014, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, CAYC, kombi
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 12669A2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L907282 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 04L 907 282 |
| pro OE číslo | 04L907282 |
| pro OE číslo | 04L907282B |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet válců | 4 |
| Počet válců | 8 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +85 °C |
Dostupnost