MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t Krabice (B906) 419 CDI (906.653, 906.655, 906.657) - Řídicí jednotky od 3/2009 do 12/2018, 2987 ccm, 140 kW, 190 hp, OM 642.896, OM 642.992, Krabice
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Typ světla | D1 (výbojka) |
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,117 kg |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22149 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 41694476 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2013 |
|---|---|
| Design světla | xenon |
Dostupnost
| převodovka typ | 722,9xx |
|---|---|
| Typ převodovky | 7-stupňová automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou převodovkou |
| Provedení zásuvky | Válcový konektor |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 642 900 7801 |
| Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 13 pólová |
Dostupnost
| Design světla | xenon |
|---|---|
| Počet děr | 4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2502247 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 6224J2 |
| Design světla | xenon |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 00006224J2 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Design světla | xenon |
| pro číslo výrobku | 73212656/1 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 6937223 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Design světla | xenon |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22149 |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Šířka [mm] | 250,0 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Design světla | xenon |
| pro číslo výrobku | 12656A2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6421531979 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| párová čísla výrobku | 405426 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6421531979 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 2.85684A2 |
| párová čísla výrobku | 405426 |
Dostupnost