BMW 3 Kabriolet (E93) 320 d - Řídicí jednotky od 3/2010 do 10/2013, 1995 ccm, 135 kW, 184 hp, N47 D20 C, Kabriolet
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 12218570087 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 63117182520 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51808774 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| pro OE číslo | 63117182396 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Design světla | xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ovladačem pro autom. LWR |
| verze | 63117182396 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | Nové naprogramování řídicí jednotky není nutné |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 12665A2 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Xeno |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Xeno |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | xenon |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 12665A2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Design světla | xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ovladačem pro autom. LWR |
| verze | 63117182396 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | WP |
|---|---|
| Funkce světla | se světlem denního svícení (LED) |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 20 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| barva krytu | černá |
| Barva zásuvky | purpurová |
Dostupnost