MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 250 CDI (204.203) - Řídicí jednotky od 1/2009 do 8/2014, 2143 ccm, 150 kW, 204 hp, OM 651.911, kombi
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Design světla | LED |
| určeno pro typ vozidla | terénní vůz |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Design světla | xenon |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 30401961 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet válců | 4 |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 32724082 |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| pro OE číslo | A 651 900 13 00 DB |
| Počet kontaktů zástrčky | 11 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kontrola čísla OE | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 11 pólová |
Dostupnost
| převodovka typ | 722.6 |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 0899042 |
Dostupnost
| převodovka typ | 722.6 |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Design světla | xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | Nové naprogramování řídicí jednotky není nutné |
Dostupnost
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Tloušťka/síla [mm] | 100 mm |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Šířka [mm] | 250 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,437 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | xenon |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Design světla | xenon |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Design světla | LED |
Dostupnost
| Design světla | xenon |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost