AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI - Řídicí jednotky od 9/2011 do 4/2015, 1968 ccm, 105 kW, 143 hp, CFHD, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | WEHRLE |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet válců | 4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
Dostupnost
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 47 mm |
|---|---|
| Počet děr | 3 |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | Nové naprogramování řídicí jednotky není nutné |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038907281D |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet koncovek | 8 |
| Jmenovitý proud [A] | 10 A |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
| Počet kontaktů zástrčky | 20 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038907281D |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| Omezení výrobce | nicht A6 C6 |
|---|---|
| Omezení výrobce | nicht TT 8J |
| pro číslo výrobku | 1019350 |
| pro číslo výrobku | 1045350 |
| pro číslo výrobku | 1045750 |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s mlhovým světlem |
Dostupnost