MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 220 CDI (209.308) - Řídicí jednotky od 1/2005 do 5/2009, 2148 ccm, 100 kW, 136 hp, OM 646.966, kupé
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet válců | 4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Šířka [mm] | 250,0 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky (zástrčka 2) | 3 |
|---|
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet válců | 4 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost