SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI - Řídicí jednotky od 11/2012 do 10/2020, 1598 ccm, 66 kW, 90 hp, CLHB, CRKA, CXXA, DDYB, kombi
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 711307329441 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Omezení výrobce | AL |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
| Funkce světla | se světlem denního svícení (LED) |
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 20 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Nové naprogramování řídicí jednotky není nutné |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Rok výroby od | 06/2013 |
|---|---|
| Kód motoru | DDYB |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 04L 907 282 |
| pro OE číslo | 04L907282 |
| pro OE číslo | 04L907282B |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet válců | 4 |
| Počet válců | 8 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +85 °C |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | Bi-xenony |
Dostupnost