MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI (204.002) - Řídicí jednotky od 10/2008 do 1/2014, 2143 ccm, 120 kW, 163 hp, OM 651.911, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Design světla | xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | Nové naprogramování řídicí jednotky nutné. |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | xenon |
Dostupnost
| Délka [mm] | 71,3 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 44,1 mm |
| Výška [mm] | 86,7 mm |
| Počet válců | 4 |
| Typ ochrany (IP-kód) | IP6K4K |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 85 °C |
Dostupnost
| převodovka typ | 722646 |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Design světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | je nutný software OE |
| Doplňující výrobek/info 2 | Nové naprogramování řídicí jednotky nutné. |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | xenon |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Design světla | LED |
| určeno pro typ vozidla | terénní vůz |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Design světla | xenon |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 30401961 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet válců | 4 |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 32724082 |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| pro OE číslo | A 651 900 13 00 DB |
| Počet kontaktů zástrčky | 11 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kontrola čísla OE | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 11 pólová |
Dostupnost
| převodovka typ | 722.6 |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 0899042 |
Dostupnost
| převodovka typ | 722.6 |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | spodní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost