MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI (204.002) - Řídicí jednotky od 10/2008 do 1/2014, 2143 ccm, 120 kW, 163 hp, OM 651.911, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Design světla | xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | Nové naprogramování řídicí jednotky není nutné |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2010 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 30401961 |
| Délka [mm] | 71,3 mm |
| Šířka [mm] | 44,1 mm |
| Výška [mm] | 86,7 mm |
| Počet válců | 4 |
| Typ ochrany (IP-kód) | IP6K4K |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | xenon |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Design světla | xenon |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Design světla | LED |
Dostupnost
| Design světla | xenon |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2048700126 |
|---|---|
| pro OE číslo | A2048700126 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1669002800 |
|---|---|
| pro OE číslo | A1669002800 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1669002800 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 73212650E |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | je nutný software OE |
| Doplňující výrobek/info 2 | Nové naprogramování řídicí jednotky nutné. |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | Nové naprogramování řídicí jednotky není nutné |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2048700126 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1669002800 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost