FORD FOCUS III limuzína 1.6 TDCi - Řídicí jednotky od 7/2010 do 2/2020, 1560 ccm, 85 kW, 115 hp, T1DA, T1DB, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1872379 |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 9803299780 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 9802424080 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Počet koncovek | 8 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost