RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) - Řídicí jednotky od 9/1998 do 5/2005, 1870 ccm, 47 kW, 64 hp, F8Q 630, F8Q 632, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 06/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet válců | 4 |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet válců | 4 |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9626 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2000 |
| Kód motoru | F8Q 662 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet válců | 4 |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet válců | 4 |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 12 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet válců | 4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
Dostupnost
| Design světla | xenon |
|---|---|
| Počet děr | 3 |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 4E0907476 |
| verze | 4E0907476 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 63120150614 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
|---|---|
| Doba předžhavení [s] | 7 s |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 12655A2 |
Dostupnost