DAEWOO MATIZ (M100, M150) 0.8 - Lambda regulace od 9/1998, 796 ccm, 38 kW, 52 hp, F8CV, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Emisní norma | Euro 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 375 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 297 mm |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 471672 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 310 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 375 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 471672 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 471673 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 585105 |
| Emisní norma | Euro 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,106 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,105 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,066 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 348 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,096 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 400 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 560 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18851 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Lamdasonda | Fingersonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,096 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 1 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 325 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Universal |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18851 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.7008 |
Dostupnost