RENAULT MEGANE III Šikmá zadní část (BZ0/1_, B3_) 2.0 TCe 220 - Lambda regulace od 11/2013 do 1/2016, 1998 ccm, 162 kW, 220 hp, F4R 874, Šikmá zadní část
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24254 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 771 294 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2014 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 140413 |
| Kód motoru | F4R.8.74 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost