PEUGEOT 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 1.2 THP 130 - Lambda regulace od 3/2014 do 6/2021, 1199 ccm, 96 kW, 131 hp, HNS (EB2ADTS), HNY (EB2DTS), kombi
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 36634 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.7007 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 400 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Quetschverbinder |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| pro OE číslo | 9673438580 |
| pro číslo výrobku | 81817 |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| pro OE číslo | 466016355171 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81817E |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2017 |
|---|---|
| Kód motoru | EB2DTS(HNY) |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2017 |
|---|---|
| Kód motoru | EB2ADTS(HNS) |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2017 |
|---|---|
| Kód motoru | EB2ADTS(HNS) |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2017 |
|---|---|
| Kód motoru | EB2DTS(HNY) |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90417 |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 90417A2 |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 36634 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.997.007 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 36634 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 497 007 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 290960399 |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960690 |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Sensor Type:Planar |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost