BMW X4 (F26) xDrive 20 d - Lambda regulace od 4/2014 do 3/2018, 1995 ccm, 140 kW, 190 hp, B47 D20 A, SUV
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 205 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8589104-01 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka [mm] | 545 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2014 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,092 kg |
| Délka kabelu [mm] | 471 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13 62 8 570 230 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 90523A2 |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 511 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13 62 8 570 230 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 90523A2 |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost