JEEP PATRIOT (MK74) 2.2 CRD 4x4 - Lambda regulace od 1/2011 do 12/2017, 2143 ccm, 120 kW, 163 hp, ENE, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Délka kabelu [mm] | 530 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 560 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 530 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 530 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Kód motoru | ENE |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 560 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 560 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0035427018 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81577 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | A0035427018 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81577E |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 560 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,125 kg |
| Počet koncovek | 6 |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13627791592 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90053 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90053A2 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90053HQ |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost