SUBARU FORESTER (SF_) 2.0 AWD (SF5) - Lambda regulace od 6/1998 do 9/2002, 1994 ccm, 92 kW, 125 hp, EJ202, SUV
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 281 004 027 |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Celková délka [mm] | 655 mm |
| Celková délka [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22 6A 472 92R |
|---|---|
| pro OE číslo | 22690 00Q1C |
| pro OE číslo | 226A47292R |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,143 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Velikost závitu | M18 X 1.5 |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Odpor [ohm] | 4,9 Ohm |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Celková délka [mm] | 445 mm |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Délka kabelu [mm] | 445 mm |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| Počet vodičů (OE-sada kabelů) | 5 |
| Barva zásuvky | černá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2269000Q1E |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka [mm] | 414 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Celková délka [mm] | 414 mm |
| Celková délka [mm] | 560 mm |
| Barva | černá |
| Délka kabelu [mm] | 414 mm |
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 034906265F |
| pro OE číslo | 037906265 |
| pro OE číslo | 7700854506 |
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Délka [mm] | 288 mm |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Délka [mm] | 325 mm |
| Délka [mm] | 375 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Odpor [ohm] | 13 Ohm |
| Odpor [ohm] | 4,5 Ohm |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 290970034 |
| pro číslo výrobku | 81014E |
| pro číslo výrobku | 90070A2 |
| pro číslo výrobku | 90070HQ |
| Délka kabelu [mm] | 185 mm |
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| Délka kabelu [mm] | 375 mm |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| váha [g] | 89 g |
| počet vodičů | 3 -žilový |
| Provedení zásuvky | Female |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 3 |
| Počet vedení | 4 |
| Hmotnost brutto [kg] | 119 g |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2000 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 465 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,104 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 490 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 3 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Není určeno pro terénní provedení | Austrálie |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 530 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Austrálie |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 450 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2002 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Vybavení vozidla | pro auta s OBD |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25049 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Není určeno pro terénní provedení | Austrálie |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0K2A1-18-861 |
|---|---|
| Délka [mm] | 700 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Barva zásuvky | šedá |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Provedení pro zemi | Austrálie |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 460 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2000 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 465 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1998 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 034906265F |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 037906265 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81014E |
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost