NISSAN NV400 valník/podvozek (X62, X62B) dCi 135 RWD - Lambda regulace od 6/2014 do 6/2016, 2299 ccm, 100 kW, 136 hp, M9T 696, M9T 698, M9T 700, valník/podvozek
| TECDOC-číslo motoru | 26776 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26776 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26776 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26776 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39743 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 215 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 26776 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost