BMW 3 Touring (E91) 318 i - Lambda regulace od 9/2007 do 3/2012, 1995 ccm, 100 kW, 136 hp, N46 B20 B, kombi
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 825 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 315 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 640 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11787614322 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81633 |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 368256 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81633E |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18945 |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 11787569930 |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18945 |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 1618HG |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | N46B20B(N46N) |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | N46B20B(N46N) |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | N46B20B(N46N) |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | N46B20B(N46N) |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | N46B20B(N46N) |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | N46B20B(N46N) |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18945 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 900 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 720 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Celková délka [mm] | 480 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11787539125 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90245A2 |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost