CITROËN DS5 1.6 THP 200 - Lambda regulace od 11/2011 do 7/2015, 1598 ccm, 147 kW, 200 hp, 5FU (EP6CDTX), 5FU (EP6DTX), Šikmá zadní část
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 525 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 678 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s jedním Krümmer katalyzátorem |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 536 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| verze | Zirconia |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1618.V3 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25084 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 333 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90344A2 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90344A2 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Hmotnost [kg] | 0,134 kg |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 520 mm |
| Barva | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Celková délka [mm] | 625 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost