RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi 75 - Lambda regulace od 9/2010, 1461 ccm, 55 kW, 75 hp, K9K 802, velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 2269000Q1E |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka [mm] | 414 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Celková délka [mm] | 414 mm |
| Celková délka [mm] | 560 mm |
| Barva | černá |
| Délka kabelu [mm] | 414 mm |
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2015 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 010 542 41 18 |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Barva | černá |
| Délka kabelu [mm] | 270 mm |
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
| Délka kabelu [mm] | 414 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 5 |
| verze | OE |
| Barva zásuvky | černá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2015 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 270 mm |
| Délka kabelu [mm] | 326 mm |
| Délka kabelu [mm] | 415 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2015 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 414 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| verze | OE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2015 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 226A47453R |
| Celková délka [mm] | 325 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22 6A 474 53R |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Celková délka [mm] | 325 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2015 |
|---|---|
| Kód motoru | K9K628 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 22 6A 474 53R |
| Celková délka [mm] | 325 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22 6A 474 53R |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Celková délka [mm] | 325 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2015 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 415 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2015 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 415 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost