PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V Turbo - Lambda regulace od 2/2007 do 12/2012, 1598 ccm, 110 kW, 150 hp, 5FX (EP6DT), kombi
| TECDOC-číslo motoru | 23766 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 1618 V7 |
| pro OE číslo | 31422345 |
| pro OE číslo | 39350 4A410 |
| pro OE číslo | 5146168AA |
| pro OE číslo | 53302940 |
| pro OE číslo | 55 275 928 |
| pro OE číslo | 55204005 |
| pro OE číslo | 55275928 |
| pro OE číslo | 55275929 |
| pro OE číslo | 55564978 |
| pro OE číslo | 5801529676 |
| pro OE číslo | 82 00 420 670 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 470 mm |
| Délka [mm] | 561 mm |
| Délka [mm] | 750 mm |
| Délka (v palcích) | 29,53 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,138 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Odpor [ohm] | 4,9 Ohm |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Celková délka [mm] | 470 mm |
| Celková délka [mm] | 720 mm |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 290960677 |
| pro číslo výrobku | 811018 |
| pro číslo výrobku | 90260HQ |
| pro číslo výrobku | 90553A2 |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
| Délka kabelu [mm] | 546 mm |
| Délka kabelu [mm] | 561 mm |
| Délka kabelu [mm] | 700 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| počet vodičů | 6 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| párová čísla výrobku | 405109 |
| párová čísla výrobku | 405149 |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2008 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 11557 |
| pro OE číslo | 1618HC |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 1618Z6 |
| pro OE číslo | 55353148 |
| pro OE číslo | 9497345 |
| pro OE číslo | 9635978280 |
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,137 kg |
| Velikost závitu | 18x1,5 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| pro číslo výrobku | 90059A2 |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| váha [g] | 99 g |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| verze | ZR PLANAR |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
| Hmotnost brutto [kg] | 132 g |
Dostupnost