MERCEDES-BENZ VITO Krabice (W638) 113 2.0 (638.014, 638.094) - Lambda regulace od 3/1997 do 7/2003, 1998 ccm, 95 kW, 129 hp, M 111.948, M 111.950, Krabice
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22702 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Sensor Type:Planar |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22702 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 930 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 025906265A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90073 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 000 540 65 17 |
|---|---|
| pro OE číslo | 2D0 906 265 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 870 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22702 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/1999 |
| pro OE číslo | 001 540 04 17 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 1020 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22702 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/1999 |
| pro OE číslo | 001 540 04 17 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 1020 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81699 |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22702 |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81699E |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22702 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5399 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost