NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.6 - Lambda regulace od 11/2010 do 12/2013, 1598 ccm, 86 kW, 117 hp, HR16DE, SUV
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2011 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,102 kg |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | hnědá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18677 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18677 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18677 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 15,16 palec |
| Délka kabelu [mm] | 390 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18677 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 10,63 palec |
| Délka kabelu [mm] | 270 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18677 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 16,54 palec |
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 5 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,116 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 220 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22693 1KT0A |
|---|---|
| pro OE číslo | 22693 1MR0A |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,075 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 460 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 226931MR0A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 5 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 3 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 5 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 3 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 220 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost