INFINITI QX70 3.7 AWD - Lambda regulace od 8/2013, 3696 ccm, 235 kW, 320 hp, VQ37VHR, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 20068 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 16,54 palec |
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22693 3WY0A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Výfukový systém | pro předkatalyzátor |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 460 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost