SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T - Lambda regulace od 8/1997 do 12/2010, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, AGU, ARX, ARZ, AUM, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 13396 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 750 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 103 g |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Hmotnost brutto [kg] | 152 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16030 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2000 |
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16069 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 950 mm |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16030 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2000 |
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 730 mm |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16030 |
| Rok výroby od | 08/2000 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1530 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16030 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2000 |
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 700 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 909 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16069 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1200 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16030 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 740 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka [mm] | 721 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 9 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 721 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1731 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 9 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 1731 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 720 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 2,1 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1510 mm |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1510 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13396 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 06A 906 265 F |
| Hmotnost [kg] | 0,118 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13396 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.7007 |
Dostupnost
| Kód motoru | AUM/ARX |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,156 kg |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
| Kód motoru | ARZ |
| pro OE číslo | 06A 906 262 F |
| Délka [mm] | 570 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Barva zásuvky | hnědá |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Kód motoru | ARZ |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| pro OE číslo | 036 906 265 H |
| Délka [mm] | 625 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,17104 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 620 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Barva zásuvky | hnědá |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2004 |
| Kód motoru | AUM |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 06F 906 262 D |
| Délka [mm] | 1100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,173 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 925 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| verze | ZR-PLANAR |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Barva zásuvky | černá |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2004 |
|---|---|
| Kód motoru | ARZ |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| pro OE číslo | 03D 906 265 B |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14954 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost