AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro - Lambda regulace od 12/1997 do 9/2001, 1781 ccm, 132 kW, 180 hp, AJL, kombi
| Délka kabelu [mm] | 1350 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| verze | Universal |
| verze | Very Low R Insul. Zr |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 021 906 265 AC |
| pro OE číslo | 021 906 265 AS |
| pro OE číslo | 030 906 265 BC |
| pro OE číslo | 030 906 265 BK |
| pro OE číslo | 7325143 |
| pro OE číslo | 95VW-9F472-CB |
| Hmotnost [kg] | 0,282 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Fingersonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1999 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Sensor Type:Planar |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9470 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9470 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 55,12 palec |
| Délka kabelu [mm] | 1400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1350 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost