VW CC B7 (358) 2.0 TDI - Lambda regulace od 5/2015 do 12/2016, 1968 ccm, 135 kW, 184 hp, CUWA, kupé
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 1300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,121 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 805 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 6 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,121 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 805 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 6 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30937 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1300 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Kód motoru | CUWA |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 725 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0998262AE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1070 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03L 906 262 Q |
|---|---|
| pro OE číslo | 03L906262Q |
| Celková délka [mm] | 670 mm |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1070 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03L 906 262 Q |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Celková délka [mm] | 670 mm |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30937 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1300 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30937 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1300 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1070 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03L 906 262 Q |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 670 mm |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,138 kg |
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30937 |
|---|---|
| Délka [mm] | 700 mm |
| Délka (v palcích) | 27,56 palec |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1070 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost