AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro - Lambda regulace od 8/2015 do 5/2017, 1984 ccm, 169 kW, 230 hp, CNCE, SUV
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8K0 906 262 G |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 380 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31491 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Barva | šedá |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31491 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Barva | šedá |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8K0 906 262 G |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 380 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8K0 906 262 G |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 380 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 265 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 390 mm |
| Barva | šedá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Celková délka [mm] | 625 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost