LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 4.0 4x4 - Lambda regulace od 1/1995 do 3/2002, 3947 ccm, 136 kW, 185 hp, 42 D, uzavřený terénní vůz
| Číslo podvozku (VIN) od | XA 410482 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 678 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | XA410482 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 12x1,25 mm |
| Materiál | Titan |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | MHK100920 |
|---|---|
| pro OE číslo | MHK100940 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Vnější závit [mm] | M 12x1,25 mm |
|---|---|
| Materiál | Titan |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| verze | Universal |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22932 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | XA410482 |
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22932 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | XA410482 |
| pro OE číslo | MHK100920 |
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka (v palcích) | 12,60 palec |
| Délka kabelu [mm] | 320 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22932 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | XA410482 |
| pro OE číslo | MHK100940 |
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka (v palcích) | 18,90 palec |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 12x1,25 mm |
| Materiál | Titan |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | MHK100920 |
|---|---|
| pro OE číslo | MHK100940 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | XA 410482 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost