BMW 5 (F10) 530 d - Lambda regulace od 9/2010 do 10/2016, 2993 ccm, 210 kW, 286 hp, N57 D30 A, limuzína
| Rok výroby od | 09/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2012 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 655 mm |
| Délka kabelu [mm] | 655 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | BLUE PERFORMANCE(-) |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 380 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 540 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 470 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2012 |
|---|---|
| Kód motoru | N57ND30A |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 660 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,097 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 406 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 470 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2012 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 555 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2012 |
| montovaná strana | přední |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0035427018 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81577 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | A0035427018 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81577E |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,097 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 406 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2012 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 6 |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2012 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13627791592 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90053 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90053A2 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90053HQ |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2011 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 520 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2012 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 720 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost