MERCEDES-BENZ GLS (X166) 400 4-matic (166.856) - Lambda regulace od 11/2015 do 4/2019, 2996 ccm, 245 kW, 333 hp, M 276.821, SUV
| Kód motoru | 276.821 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,098 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 462 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Lavice 2 |
|---|---|
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 320 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,098 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 462 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 321 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,11973 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 321 mm |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kód motoru | 276.821 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 325 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Kód motoru | 276.821 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 375 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Kód motoru | 276.821 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 325 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Kód motoru | 276.821 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 375 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,098 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 462 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Kód motoru | 276.821 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,123 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 321 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost