PORSCHE 911 (997) 3.8 Turbo S - Lambda regulace od 2/2010 do 12/2012, 3800 ccm, 390 kW, 530 hp, MA1.70, kupé
| TECDOC-číslo motoru | 25671 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 870 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 570112 |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0998262N |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 466016355231 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 825 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 825 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 678 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25671 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.998.235 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25671 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 870 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25671 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 498 235 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25671 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 870 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| verze | EQUIVALENT |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost