DACIA DOKKER Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.2 TCe 115 (FEAY) - Lambda regulace od 7/2015 do 12/2021, 1197 ccm, 85 kW, 116 hp, H5F 408, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Velikost závitu | M18x1,5 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 414 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Označení barvy | světle modrá |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 350 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 380 mm |
| Barva | šedá |
| Počet koncovek | 4 |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Barva | šedá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35727 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.7007 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 414 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 380 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 500 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22 69 329 62R |
|---|---|
| pro OE číslo | 22690 00Q1L |
| pro OE číslo | 226932962R |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 414 mm |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 8200771294 |
| pro číslo výrobku | 81791 |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 2269000Q1F |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81791E |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2019 |
|---|---|
| Kód motoru | H5F.4.08 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2019 |
|---|---|
| Kód motoru | H5F.4.08 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2019 |
|---|---|
| Kód motoru | H5F.4.08 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2019 |
|---|---|
| Kód motoru | H5F.4.08 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90392 |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22690 00Q1F |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 771 294 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 90392A2 |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22 69 329 62R |
|---|---|
| pro OE číslo | 22690 00Q1L |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka [mm] | 414 mm |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| verze | Air Fuel Ratio |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35727 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.997.007 |
Dostupnost