BENTLEY CONTINENTAL Kabriolet (3W_, 394) 6.0 AWD - Lambda regulace od 11/2011 do 7/2018, 5998 ccm, 423 kW, 575 hp, CKHB, CVAB, Kabriolet
| TECDOC-číslo motoru | 35170 |
|---|---|
| montovaná strana | pro válce 1-6 |
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 1530 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 570112 |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35170 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1750 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35170 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| pro OE číslo | 06A906262AK |
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35170 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| pro OE číslo | 058906265B |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| pro OE číslo | 466016355258 |
| Délka kabelu [mm] | 1150 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35170 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| pro OE číslo | 1K0998262N |
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 466016355231 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31775 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2012 |
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
| montovaná strana | pro válce 7-12 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 1700 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31775 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2012 |
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
| montovaná strana | pro válce 1-6 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31775 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2012 |
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
| montovaná strana | pro válce 7-12 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1325 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31775 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2012 |
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
| montovaná strana | pro válce 7-12 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 1700 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31775 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2012 |
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
| montovaná strana | pro válce 1-6 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31775 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2012 |
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
| montovaná strana | pro válce 7-12 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 1325 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 35170 |
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 678 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 058 906 265 B |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90132A2 |
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1150 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost