DACIA DUSTER Skříň/SUV 1.2 TCe 125 4x4 (HSAU) - Lambda regulace od 10/2013, 1197 ccm, 92 kW, 125 hp, H5F 410, Skříň/SUV
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Délka [mm] | 340 mm |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Velikost závitu | M18 X 1.5 |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Odpor [ohm] | 9 Ohm |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Celková délka [mm] | 370 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 295 mm |
| Délka kabelu [mm] | 335 mm |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 82 g |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
| Hmotnost brutto [kg] | 115 g |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | H5F 404 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 2269000Q1D |
| pro OE číslo | 226A47260R |
| pro OE číslo | 82 01 071 311 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,106 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Velikost závitu | M18 X 1.5 |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Odpor [ohm] | 3,5 Ohm |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 290960159 |
| pro číslo výrobku | 290960583 |
| pro číslo výrobku | 81579 |
| pro číslo výrobku | 81579E |
| pro číslo výrobku | 90197 |
| pro číslo výrobku | 90197HQ |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Délka kabelu [mm] | 365 mm |
| Délka kabelu [mm] | 425 mm |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Číslo technické informace | Universal 77004 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 414 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Označení barvy | světle modrá |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 460 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 350 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Barva | šedá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 460 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33469 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.7007 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 414 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| pro OE číslo | V99760001 |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Quetschverbinder |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 380 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22 69 329 62R |
|---|---|
| pro OE číslo | 22690 00Q1L |
| pro OE číslo | 226932962R |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 414 mm |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 460 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22 69 329 62R |
|---|---|
| pro OE číslo | 22690 00Q1L |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka [mm] | 414 mm |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| verze | Air Fuel Ratio |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33469 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.997.007 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33469 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 497 007 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22 69 329 62R |
|---|---|
| pro OE číslo | 22690 00Q1L |
| Délka [mm] | 414 mm |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| verze | Air Fuel Ratio |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
Dostupnost
| Kód motoru | H5F 404 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,106 kg |
| Délka kabelu [mm] | 425 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost