FERRARI 360 (F131) 3.6 Modena - Lambda regulace od 3/1999 do 3/2005, 3586 ccm, 294 kW, 400 hp, F 131 B40, kupé
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Celková délka [mm] | 1200 mm |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986615 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Volitelné | Ano |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 1000 mm |
| Počet vedení | 5 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 1250 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| pro OE číslo | 1628.HQ |
| Hmotnost [kg] | 0,135 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 1500 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
| Délka kabelu [mm] | 5010 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| pro OE číslo | 1628.HQ |
| Hmotnost [kg] | 0,135 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 1500 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18399 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,181 kg |
| Délka kabelu [mm] | 1250 mm |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| verze | ZR PLANAR |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 1250 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Provedení izolace vedení | s protitepelnou ohebnou trubkovou izolací |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 1320 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18399 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | 1628HQ |
| Délka kabelu [mm] | 1370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 00001628HQ |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 1370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0258007038 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 1250 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 590 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 1250 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 590 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 678 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| Číslo technické informace | 49503z |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18399 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | 9622997780 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 1370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost