MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t autobus (B906) 314 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) - Lambda regulace od 5/2016 do 12/2018, 2143 ccm, 105 kW, 143 hp, OM 651.955, OM 651.956, autobus
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Emisní norma | Euro 6 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Celková délka [mm] | 420 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 265 mm |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Délka kabelu [mm] | 375 mm |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24545 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 575 mm |
| Počet vedení | 5 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 6 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 380 mm |
| Počet koncovek | 6 |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 6 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 350 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 003 542 7118 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 6 |
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2018 |
|---|---|
| Kód motoru | 651.955(D22) |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2018 |
|---|---|
| Kód motoru | 651.955(D22) |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24545 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | P-294337;E-126228 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 6 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| verze | Planar |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 485 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25279 |
|---|---|
| Kód motoru | 651955/651956 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.8555 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25279 |
|---|---|
| Kód motoru | 651955/651956 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.998.555 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25279 |
|---|---|
| Kód motoru | 651955/651956 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 498 555 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24545 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Hmotnost [kg] | 0,144 kg |
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost