AUDI A5 Kabriolet (8F7) 1.8 TFSI - Lambda regulace od 9/2011 do 3/2016, 1798 ccm, 125 kW, 170 hp, CJEB, Kabriolet
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Kód motoru | CABD |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| Kód motoru | CABD |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Délka (v palcích) | 31,5 palec |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| Kód motoru | CABD |
|---|---|
| pro OE číslo | 8K0906262C |
| Délka [mm] | 750 mm |
| Délka (v palcích) | 29,53 palec |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8K0 906 262 C |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,088 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 422 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 470 mm |
| Barva | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 0 281 004 526 |
| pro OE číslo | 1618 V7 |
| pro OE číslo | 31422345 |
| pro OE číslo | 39350 4A410 |
| pro OE číslo | 53302940 |
| pro OE číslo | 55 275 928 |
| pro OE číslo | 55273732 |
| pro OE číslo | 55275928 |
| pro OE číslo | 55275929 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,138 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Celková délka [mm] | 470 mm |
| Celková délka [mm] | 520 mm |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 290960677 |
| pro číslo výrobku | 811018 |
| pro číslo výrobku | 90553A2 |
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| Délka kabelu [mm] | 365 mm |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| párová čísla výrobku | 405149 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost