JAGUAR XF I (X250) 2.2 D - Lambda regulace od 4/2011 do 4/2015, 2179 ccm, 120 kW, 163 hp, 224DT(DW12C), limuzína
| Rok výroby od | 09/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31422345 |
|---|---|
| pro OE číslo | 39350 4A410 |
| pro OE číslo | 53302940 |
| pro číslo výrobku | 811018 |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55204005 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55564978 |
| pro OE číslo | 5801529676 |
| pro OE číslo | 82 00 420 670 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 5146168AA |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55275928 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55275929 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55204005 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55564978 |
| pro OE číslo | 5801529676 |
| pro OE číslo | 82 00 420 670 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| párová čísla výrobku | 405109 |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| párová čísla výrobku | 405109 |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55275928 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1618 V7 |
|---|---|
| pro OE číslo | 31422345 |
| pro OE číslo | 39350 4A410 |
| pro OE číslo | 53302940 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2011 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 520 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2011 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 520 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55275928 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1618 V7 |
|---|---|
| pro OE číslo | 31422345 |
| pro OE číslo | 39350 4A410 |
| pro OE číslo | 53302940 |
| pro číslo výrobku | 290960677 |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55204005 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55564978 |
| pro OE číslo | 5801529676 |
| pro OE číslo | 82 00 420 670 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| párová čísla výrobku | 405109 |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| párová čísla výrobku | 405109 |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55275928 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1618 V7 |
|---|---|
| pro OE číslo | 31422345 |
| pro OE číslo | 39350 4A410 |
| pro OE číslo | 53302940 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26822 |
|---|---|
| Délka [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost