CITROËN JUMPY II Krabice 2.0 HDi 95 - Lambda regulace od 7/2011 do 3/2016, 1997 ccm, 72 kW, 98 hp, AHY (DW10CE), Krabice
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 725 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 565 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 540 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29730 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 725 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 625 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0998262AD |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29730 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29730 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Kód motoru | AHY |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 281 004 080 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29730 |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Délka (v palcích) | 22,44 palec |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 725 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29730 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29730 |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost