PORSCHE MACAN (95B) 3.6 Turbo - Lambda regulace od 9/2016, 3604 ccm, 324 kW, 440 hp, MDH.KA, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 36708 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 870 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36708 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1020 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 560 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2018 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 95B906203A |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 07K906262A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2018 |
|---|---|
| Kód motoru | MDH.KA(DHK) |
| montovaná strana | levá |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2018 |
|---|---|
| Kód motoru | MDH.KA(DHK) |
| montovaná strana | pravá |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 575 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2018 |
|---|---|
| Kód motoru | MDH.KA(DHK) |
| montovaná strana | pravá |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2018 |
|---|---|
| Kód motoru | MDH.KA(DHK) |
| montovaná strana | levá |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2018 |
|---|---|
| Kód motoru | MDH.KA(DHK) |
| montovaná strana | levá |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2018 |
|---|---|
| Kód motoru | MDH.KA(DHK) |
| montovaná strana | pravá |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 575 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2018 |
|---|---|
| Kód motoru | MDH.KA(DHK) |
| montovaná strana | pravá |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2018 |
|---|---|
| Kód motoru | MDH.KA(DHK) |
| montovaná strana | levá |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36708 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.998.235 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36708 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.998.235 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36708 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 870 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36708 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1020 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36708 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 498 235 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36708 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 498 235 |
Dostupnost