MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.282, 212.297) - Lambda regulace od 7/2010 do 12/2016, 2143 ccm, 150 kW, 204 hp, OM 651.924, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 23782 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 645 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 730 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 645 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| pro OE číslo | 13 62 7 801 158 |
| Délka [mm] | 580 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2016 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Délka kabelu [mm] | 620 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 825 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 625 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 0045427318 |
| pro číslo výrobku | 81666 |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 13627794634 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81666E |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0075425118 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 620 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 750 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 750 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro OE číslo | 75421618 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 750 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro OE číslo | 45427318 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost