DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel - Lambda regulace od 5/2010, 1598 ccm, 62 kW, 84 hp, K7M 718, kombi
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23535 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 140923 |
|---|---|
| Kód motoru | K7M |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Velikost závitu | M18 X 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23535 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23535 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 19,69 palec |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2012 |
| Kód motoru | K7M.7.18 |
| pro OE číslo | 226A04AA0A |
| pro OE číslo | 60 01 549 061 |
| pro OE číslo | 6001549061 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Odpor [ohm] | 6 Ohm |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| pro číslo výrobku | 290960161 |
| pro číslo výrobku | 290960707 |
| pro číslo výrobku | 81580 |
| pro číslo výrobku | 81580E |
| Délka kabelu [mm] | 150 mm |
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost