OPEL CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.2 (75) - Lambda regulace od 3/2017, 1199 ccm, 81 kW, 110 hp, B 12 XHL (EB2DT), D 12 XHL (EB2ADT), F 12 XHL (EB2ADT), SUV
| Kód motoru | F12XHL(EB2ADT) |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34738 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 34738 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 39500 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 320 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 39500 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 34738 |
| Kód motoru | B12XHL(EB2DT) |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.7007 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39500 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.8560 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9810666880 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9813838380 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 190 mm |
| délka 1 [mm] | 315 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 98 106 668 80 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 98 106 668 80 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 190 mm |
| délka 1 [mm] | 315 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 34738 |
| Kód motoru | B12XHL(EB2DT) |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.997.007 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39500 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.998.560 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 34738 |
| Kód motoru | B12XHL(EB2DT) |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 497 007 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39500 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 498 560 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 190 mm |
| délka 1 [mm] | 315 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost