PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 (6D3FZE, 6D3FZH) - Lambda regulace od 3/2004 do 10/2006, 2230 ccm, 116 kW, 158 hp, 3FZ (EW12J4), limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 678 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| Číslo technické informace | 49503z |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 1220 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16129 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1230 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| pro OE číslo | 9622997780 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 1370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| verze | EQUIVALENT |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| pro OE číslo | 9622997780 |
| Délka kabelu [mm] | 1370 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 1370 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Emisní norma | Euro 3 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1230 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| verze | Planar |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Emisní norma | Euro 3 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 1850 mm |
| Velikost závitu | M18 X 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| verze | Zirconia |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1628.HQ |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1618.Z6 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Sensor Type:Planar |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1220 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| pro OE číslo | 9622997780 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 1370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| verze | EQUIVALENT |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Kód motoru | 3FZ <EW12J4> |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 1230 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 1618Z6 |
| pro OE číslo | 55353148 |
| pro OE číslo | 9497345 |
| pro OE číslo | 9635978280 |
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,137 kg |
| Velikost závitu | 18x1,5 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| pro číslo výrobku | 90059A2 |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| váha [g] | 99 g |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| verze | ZR PLANAR |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
| Hmotnost brutto [kg] | 132 g |
Dostupnost